Čiernobiele zvieratká

Podľa výskumov je najlepšou voľbou pri zdobení izbičky či priestoru pre novorodenca používať čiernobiele farby a vzory. Práve tieto totiž poskytnú vášmu dieťatku najlepšiu formu stimulácie a budú pomáhať pri raste a rozvoji jeho mozgu. Vizuálne podnety pre bábätko sú preto veľmi dôležité. Majú veľký vplyv na rozvoj jeho nervovej sústavy. Podporovaním videnia v kontrastoch vznikajú v mozgu nové nervové spojenia, mozog sa vyvíja rýchlejšie a zdokonaľuje sa videnie. Podporuje sa tým hlavne ostrosť videnia a koncentrácia.   

Nechali sme sa inšpirovať a pre tento účel sme vytvorili krásnu čiernobielu sériu s 20 zvieratkami, ktoré zaujmu a očaria každé dieťatko. Vkusné ilustrácie si u nás môžete zakúpiť ako plagáty alebo zarámované v drevenom ráme a použiť ako dekoráciu priestoru, v ktorom sa Vaše bábätko pohybuje. Na výber však máte aj sadu všetkých 20 zvieratiek vo forme kartičiek s rozmerom A6 (10.5 x 14.8 cm). Sú ideálnym spoločníkom pri cestách autom alebo v čakárni u doktora.

Vyberte si z našich čiernobielej série. Zakúpiť si môžete jednotlivé kusy v rôznych rozmeroch a zároveň sú na výber tri (3) prevedenia:

  1. ART PRINT – samostatný výtlačok bez rámu. Rám si zakúpite samostatne podľa vlastného výberu.
  2. RÁMOVANÝ OBRAZ – ilustrácia je zarámovaná do dreveného rámu so závesným systémom.
  3. OBRAZ NA PLÁTNE (CANVAS) – iIlustrácia je vytlačená  pigmentovou tlačou na bavlnené plátno natiahnuté na drevený “blind” rám so závesným systémom.