rozšírili sme čiernobielu sériu
Pozrieť celú sériu
Na výber 3 prevedenia každej ilustrácie
Výtlačok (art print), Rámovaný obraz alebo Obraz na plátne (canvas)

Spolupracujeme s desiatkami talentovaných umelcov, aby sme vytvorili jedinečné obrazy pre deti.

Novinky

Najobľúbenejšie

Nájdi si ten svoj

S desiatkami talentovaných umelcov vytvárame ponuku detských obrazov, v ktorej si každý nájde to svoje. 

Nenechávajte tie steny prázdne!!! Vyberte si z našich kategórií ...

Obrazy pre dievčatá

Rada tancuje alebo varí vo svojeje malej kuchynke? Doplňte jej detský svet o krásné ilustrácie, čo potešia oko a rozveselia dušu. Naše obrazy nie sú len doplnkom.

Obrazy pre najmenších

Svet detí, to je predovšetkým svet hier, hračiek a vecí, z ktorých si hračku urobia. Naša ponuka zahŕňa skvelé série, ktoré tento svet patrične doplnia a spríjemnia. 

Obrazy pre športovcov

Máte doma športovca či športovkyňu? Obdarujte ich kreatívnym a trvácnym darčekom, ktorý pripomenie nielen daný šport ale i toho, kto mu/jej obraz daroval.

Obrazy z prírody

Chcete potešiť drobca, ktorý sa rozbehne za každou mačkou alebo psíkom, rád chodí do Zoo a číta knižky o zvieratách? Vyberte mu z našich krásnych zvieracích sérií.

Obrazy pre chlapcov

Požiarnik, policajt či bagrista? Aj pre chlapcov máme zvlášť kategóriu. Pozrite, či už v nej nájdete to, čo by ich potešilo a vyniklo v ich izbe.

Krížom krážom

Pre všetkých, malých či veľkých, objaviteľov a výskumníkov sú tu cestovateľské série, ktoré ich vezmú do ďalekých miest, krajín či kontinetov. 

Iba u nás!
Originálne a jedinečné.

Spolupracujeme s desiatkami ilustrátorov, ktorí pre nás pripravujú stále nové a výnimočné ilustrácie. Inšpirujeme sa deťmi a tým, čo ich baví.

Prvotriedna kvalita!
Za primeranú cenu.

Vysoko kvalitná tlač a rámovanie  zaručujú trvanlivé výtlačky so živými farbami, prirodzený efekt  a dokonalé farebné podanie na dlhé roky.

Pestrá ponuka a ľahké vyhľadávanie.

Vytvárame široké portfólio obrazov pre deti, v ktorom si ľahko vyhľadáte napríklad podľa farby. Kategórie podľa záujmov navedú správnym smerom.

Jeden nestačí? Pridajte k nemu ďalšie.

Naši ilustrátori kreslia všetky obrázky v sériách. Potrebujete 2 či 3, ktoré budú ľadiť? Vyberte si v našich kategóriách a vyskladajte si svoju sériu.

“Kreativita je nákazlivá. Šírte ju ďalej.”
Albert Einstein