Sada Happy place- rastúci meter a 2x rámovaný obraz 43×53 cm

99.48 

Nenechávajte tie steny prázdne!!! Očarujúca séria Happy place – rastúci meter a 2 zarámované obrazy  budú dokonalou dekoráciou do ktorejkoľvek detskej izby. Krásny darček pre rodinu s novorodencom.

Kúpte sériu rasttúci meter a 2 obrazov s rozmerom 43×53 cm. Jednotlivé kusy či iné veľkosti môžete nájsť TU.

RÁMOVANÉ OBRAZY – ilustrácie sú zarámované v kvalitnom drevenom ráme s bielou povrchovou úpravou a závesným systémov. Rozmer každého obrazu je 43 x 53 cm a je možné ich ihneď zavesiť.

RASTÚCI METER – textilné samolepiace tapety francúzskej výroby, ktoré, na rozdiel o iných tapiet, neobsahujú PVC a preto sú vhodným doplnkom aj pre tých najmenších. Veľmi ľahko sa lepia na akýkoľvek rovný povrch (stenu, dvere, nábytok) a špeciálne navrhnuté lepidlo umožňuje premiestňovať a odstraňovať grafiku bez toho, aby ste zanechali zvyšky lepidla alebo poškodili samotnú nálepku. Nálepka je predrezaná, takže ju nemusíte vystrihovať, ale jednoducho odlepíte z hárku a nalepíte na vybrané miesto.

  • Rozmery nálepky: 105 x 21.5 cm (dĺžka x šírka)
  • Mierka metra: od 60 do 160 cm
  • Materiál: vyrobené z prémiového tkaného materiálu  (polyesterová tkanina 190 micrónov),
  • Aplikácia: aplikujte na čistý a rovný povrch. POZOR! Nelepiť na čerstvo namaľovanú stenu.
  • Vlastnosti: Možné odlepiť a opakovane nalepiť na iné miesta s hladkým povrchom. Pri pokrčení sa nálepka nepoškodí a preto aplikáciu zvládne naozaj každý. Tapeta obsahuje nepriehľadnú vrstvu, ktorá zaručuje jej opacitu a teda môžete lepiť aj na farebné podklady.
Katalógové číslo: GV0012020RMF Kategórie:

Popis produktu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…