Zľava!

Sada Vintage animals pre dievča – rastúci meter a plagát 40×50 cm

35.88 

Nenechávajte tie steny prázdne!!! Očarujúca sada dekorácii do detskej izby – rastúci meter a plagát v rozmere 40×50 cm budú dokonalou dekoráciou do ktorejkoľvek  dievčenskej, chlapčenskej alebo aj zmiešanej detskej izby.

Kúpte sériu rastúci meter a plagátu s rozmerom 40×50 cm za zvýhodnenú cenu a ušetríte 23%. Jednotlivé kusy či iné veľkosti môžete nájsť TU.

PLAGÁT – ilustrácia je vytlačená kvalitnou atramentovou tlačou na svetlý matný papier 220g. Nádherné sýte farby. Rám nie je súčasťou!

RASTÚCI METER – textilné samolepiace tapety francúzskej výroby, ktoré, na rozdiel o iných tapiet, neobsahujú PVC a preto sú vhodným doplnkom aj pre tých najmenších. Veľmi ľahko sa lepia na akýkoľvek rovný povrch (stenu, dvere, nábytok) a špeciálne navrhnuté lepidlo umožňuje premiestňovať a odstraňovať grafiku bez toho, aby ste zanechali zvyšky lepidla alebo poškodili samotnú nálepku. Nálepka je predrezaná, takže iju nemusíte vystrihovať, ale jednoducho odlepíte z hárku a nalepíte na vybrané miesto.

  • Rozmery nálepky: 105 x 21.5 cm (dĺžka x šírka)
  • Mierka metra: od 60 do 160 cm
  • Materiál: vyrobené z prémiového tkaného materiálu  (polyesterová tkanina 190 micrónov),
  • Aplikácia: aplikujte na čistý a rovný povrch. POZOR! Nelepiť na čerstvo namaľovanú stenu.
  • Vlastnosti: Možné odlepiť a opakovane nalepiť na iné miesta s hladkým povrchom. Pri pokrčení sa nálepka nepoškodí a preto aplikáciu zvládne naozaj každý. Tapeta obsahuje nepriehľadnú vrstvu, ktorá zaručuje jej opacitu a teda môžete lepiť aj na farebné podklady.
Katalógové číslo: LG2020RM0201 Kategórie: ,

Popis produktu

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.