Zľava!

Séria 3 plagátov 30×40 cm – Good night

23.88 

Nenechávajte tie steny prázdne!!!??? Vkusné a originálne spracovanie … naše očarujúca séria čiernobielych zvieratiek v jednoduchom škandinávskom štýle bude krásnou dekoráciou v ktorejkoľvek detskej izbe.

Kúpte sériu 3 výtlačkov v rozmere 30 x 40 cm (vhodné do IKEA rámov) za zvýhodnenú cenu a ušetríte 34%? Jednotlivé kusy, veľkosť ale aj možnosti rámovania môžete nájsť TU alebo nás kontaktuje.

Tlačené na kvalitnom svetlo-bielom matnom papieri, ktorý vytvára veľmi sýte obrázky, pričom sa vynikajúco zachovajú detaily v odleskoch aj tieňoch.

Balené na plocho. Rám nie je súčasťou balenia. 

Katalógové číslo: 00420200100-11 Kategórie:

Popis produktu

RÁMOVANÉ OBRAZY: ilustrácie sú tlačené na kvalitnom svetlo-bielom matnom papieri, ktorý vytvára veľmi sýte obrázky, pričom sa vynikajúco zachovajú detaily v odleskoch aj tieňoch na rámovanie používame kvalitné rámy s farebnou povrchovou úpravou a závesným systémov.

OBRAZY NA PLÁTNE: iIlustrácie sú vytlačené kvalitnou pigmentovou tlačou na kvalitné plátno a natiahnutá na drevený „blind“ rám so závesným systémom, aby ste si váš obraz mohli hneď a ľahko zavesiť. Na obrazoch sú použité vysokokvalitné a ekologické farby bez zápachu, ktoré nevypúšťajú škodlivé látky do ovzdušia.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.