ČIERNA A BIELA - IDEÁLNE FARBY PRE DETI

Podľa výskumov je najlepšou voľbou pri zdobení izbičky či priestoru pre novorodenca používať čiernobiele farby a vzory. Práve tieto totiž poskytnú vášmu dieťatku najlepšiu formu stimulácie a budú pomáhať pri raste a rozvoji jeho mozgu. Vizuálne podnety pre bábätko sú preto veľmi dôležité. Majú veľký vplyv na rozvoj jeho nervovej sústavy. Podporovaním videnia v kontrastoch vznikajú v mozgu nové nervové spojenia, mozog sa vyvíja rýchlejšie a zdokonaľuje sa videnie. Podporuje sa tým hlavne ostrosť videnia a koncentrácia.   

Predošlé
Ďalšie

KONTRASTNÉ ČIERNOBIELE KARTIČKY PRE BÁBäTKÁ

Nechali sme sa inšpirovať a z našich exkluzívnych grafík sme vytvorili krásnu čiernobielu sériu kartičiek pre optimálny vývoj zraku a mozgu bábätiek. Na kartičkách sú čarovné zvieratká od Katky Krúpovej, ktoré zaujmu a očaria každé dieťatko.  S rozmerom 12 x 8 cm sa zmestia do každej tašky či kabelky a môžu tak byť ideálnym spoločníkom pri cestách autom alebo v čakárni u doktora. Stačí ich umiestniť zhruba 30 cm od hlavičky dieťaťa a nechať ho nerušene pozorovať. Pri väčších deťoch pomôžu pri pomenovávaní zvierat, či rozprávaní príbehov.

ČIERNOBIELE DEKORÁCIE DO DETSKÝCH IZIEB

Čierna a biela sú nielen jediné farby, ktoré malé deti vidia v prvých mesiacoch života, ale sú to aj neutrálne farby, ktoré sú ideálne pri dekorovaní detských izieb či iných priestorov, kde sa pohybujú deti – či už škôlky, detské ambulancie a iné .  Pri každej ilustrácii si môžete vybrať z prevedenia plagát, rámovaný obraz alebo canvas (bavlnené plátno natiahnuté na skrytý drevený rám).  V ponuke máme niekoľko čiernobielych sérií, z ktorých si viete vyskladať tú správnu kombináciu a skrášliť tak prostredie tých najmenších.