Rastúci meter – Vesmír

15.90 

Originálne samolepiace rastúce metre na stenu, nábytok či dvere do detskej izby, škôlky ale aj čakární detských ambulancií. Zaujímavá grafika v krásnych živých farbách skrášli priestory, zabaví deti a umožňujú sledovať a zaznamenávať ich rast. Môžete zladiť s obrazmi či plagátmi z rovnakej série.

Rastúce metre sú tlačené na textilné samolepiace tapety francúzskej výroby, ktoré, na rozdiel o iných tapiet, neobsahujú PVC a preto sú vhodným doplnkom aj pre tých najmenších. Veľmi ľahko sa lepia na akýkoľvek rovný povrch (stenu, dvere, nábytok) a špeciálne navrhnuté lepidlo umožňuje premiestňovať a odstraňovať grafiku bez toho, aby ste zanechali zvyšky lepidla alebo poškodili samotnú nálepku. Nálepka je predrezaná, takže iju nemusíte vystrihovať, ale jednoducho odlepíte z hárku a nalepíte na vybrané miesto.

  • Rozmery nálepky: 105 x 21.5 cm (dĺžka x šírka)
  • Mierka metra: od 60 do 160 cm
  • Materiál: vyrobené z prémiového tkaného materiálu  (polyesterová tkanina 190 micrónov),
  • Aplikácia: aplikujte na čistý a rovný povrch. POZOR! Nelepiť na čerstvo namaľovanú stenu.
  • Vlastnosti: Možné odlepiť a opakovane nalepiť na iné miesta s hladkým povrchom. Pri pokrčení sa nálepka nepoškodí a preto aplikáciu zvládne naozaj každý. Tapeta obsahuje nepriehľadnú vrstvu, ktorá zaručuje jej opacitu a teda môžete lepiť aj na farebné podklady.

Dostupné u nášho dodávateľa

Katalógové číslo: 002201802RM01 Kategórie: ,
Farba

, , , , ,

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…