Zľava!

Séria 3 canvas obrazov 30×40 cm – Boy collection – Maco, Srnka a Líška

60.00  48.00 

Nenechávajte tie steny prázdne!!!??? Krásne farby, originálne spracovanie … naše očarujúca séria zvieratiek v modrých a zelených farbách zútulni a oživí ktorúkoľvek chlapčenskú detskú izbu.

Kúpte sériu troch canvas obrazov s rozmerom 30×40 cm za zvýhodnenú cenu a ušetríte 20%. Jednotlivé kusy či iné veľkosti ale aj možnosti rámovania môžete nájsť TU alebo nás kontaktuje.

Ilustrácie sú vytlačené kvalitnou pigmentovou tlačou na bavlnené plátno a natiahnutá na drevený “blind” rám so závesným systémom. Nádherné sýte farby. Možno ihneď zavesiť.

Dostupné u nášho dodávateľa

Katalógové číslo: K00320200100-21 Kategórie:

Popis produktu

RÁMOVANÉ OBRAZY: ilustrácie sú tlačené na kvalitnom svetlo-bielom matnom papieri, ktorý vytvára veľmi sýte obrázky, pričom sa vynikajúco zachovajú detaily v odleskoch aj tieňoch na rámovanie používame kvalitné rámy s farebnou povrchovou úpravou a závesným systémov.

OBRAZY NA PLÁTNE: iIlustrácie sú vytlačené kvalitnou pigmentovou tlačou na kvalitné plátno a natiahnutá na drevený “blind” rám so závesným systémom, aby ste si váš obraz mohli hneď a ľahko zavesiť. Na obrazoch sú použité vysokokvalitné a ekologické farby bez zápachu, ktoré nevypúšťajú škodlivé látky do ovzdušia.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Možno by sa Vám páčilo…