Umenie určené na rozžiarenie detských izieb.

Lil‘ castle je nový slovenský e-shop s autorskými dielami určenými deťom. Práve vďaka Lil Castlu môžete spestriť izbu svojho dieťaťa naozaj unikátnymi ilustráciami a obrazmi od slovenských umelcov. Ako to ale celé vzniklo a kto za tým stojí? Aby sme sa vám naozaj úplne predstavili máme pre vás článok o inšpiratívnej biznisovej mamine Zuzke a jej unikátnom nápade.

Ako sa zrodila rozprávková krajina LIL‘ CASTLE:
Ako sama Zuzana Jurkovičová – zakladateľka značky – hovorí, „Lil‘ Castle sa zrodil pri zariaďovaní našej detskej izby.“ Ako mama 2 krásnych dievčat sa snažila izbu spestriť niečím originálnym a kvalitným, nie len myšlienkou, ale aj prevedením. „Keďže som dlhšiu dobu žila v zahraničí, kde je bežné, že steny v izbách sú ozdobené množstvom rámikov a krásnych obrázkov, hľadala som niečo podobné. Keď som aj našla niečo, čo sa mi páčilo, prišlo to v zlom stave, prípadne nekvalitne vytlačené a tak som sa rozhodla zobrať to do vlastných rúk. Už na začiatku som vedela že chcem niečo originálne, kvalitné so zmyslom pre detail. Preto teraz dávam osobne pozor na každý jeden balíček a objednávku. Chcem si byť istá, že sme urobili maximum pre každého zákazníka, ktorému sa náš projekt páči.“

My

Čím je Lil‘ Castle výnimočný?
Nejedná sa iba o e-shop. Na našej stránke nájdete množstvo ilustrácií, ktoré nikde inde nekúpite. Prečo? Pretože sme dali priestor slovenským umelcom a ilustrátorom a dohodli sme sa s nimi na exkluzivite. Každý jeden obrázok, ktorý uvidíte na našej stránke nakreslil niekto, kto to robí s láskou, presvedčením a naozaj od srdca. Iba tak sa totiž dá vytvoriť niečo, čo vie naozaj nadchnúť. Nechceme totiž, aby boli naše obrazy iba bytovým doplnkom či „lapačom prachu“ v detských izbách. Všetky naše diela sú jednoduché, jasné a farebné. Práve niečo také, podľa nás, deti potrebujú, aby mali farebnejší svet. Sme toho názoru, že umenie by v detskej izbe nemalo chýbať. Samozrejme, vo forme, ktorú sú deti schopné pochopiť a z ktorej sa môžu tešiť.

Množstvo autorov a sérií.
Na stránke máme zatiaľ viac ako 20 ilustrátorov a naše portfólio by sme radi rozšírili. „Práca s umelcami je skvelá, je to čosi úplne iné ako byť zatvorená v kancelárii,“ pochvaľuje si Zuzka. Medzi autorov ilustrácií patria profesionáli a aj mladší autori, avšak pri výbere musia všetci spĺňať prísne kritéria. Práve na tie dozerá spolu so Zuzkou aj jej pravá ruka  Nikola Cabadajová, (celú jej tvorbu si môžete pozrieť TU) ktorá sa v umení pohybuje už dlhú dobu a má veľa skúseností.

Obrázky do detskej izby sú iba začiatok:
Keď sa zariaďuje detská izba, každá mama ju chce mať dokonalú. Nájsť však veci do detskej izby, ktoré spĺňajú požiadavky na kvalitu, originalitu, útulnosť a zároveň aj cenu nie je vždy jednoduché. Práve preto chceme v našom úsilí pokračovať a časom rozšíriť náš sortiment aj o úžitkové kúsky do detských izieb. Pre všetky mamy to bude veľkou úsporou času a peňazí, pretože nebudú musieť behať medzi obchodmi a ladiť množstvo doplnkov. Jednoducho si vyberú sériu, ktorá sa im páči a je pre nich vhodná. Za príjemné ceny si zariadia izbu podľa svojich predstáv. Pre deti je to zas skvelá možnosť, ako si zo svojej izby urobiť naozaj rozprávkovú krajinu. Časom môže ich izba rásť spolu s nimi a to zmenou ilustrácií a motívov.

Každý si príde na svoje:
„Snažíme sa byť krajinou zázrakov pre malých princov aj princezné. Na výber sú čisto chlapčenské témy ako autíčka, úplne dievčenské ako bábiky, ale máme aj neutrálne športy, mestečká, zvieratká či kontinenty,“ hovorí Zuzka o svojej širokej ponuke.
Cieľom projektu je vytvoriť obchod, kde budú môcť rodičia vybrať niečo pre deti od útleho veku až po moment, keď si budú chcieť izbu zariadiť podľa seba. V skratke, umenie pre rôzne vekové kategórie. Chceme ponúkať produkty, ktoré budú detský svet dopĺňať, aby sa deti cítili príjemne a zároveň chceme podporovať ich kreativitu a vzťah k umeniu.

V ponuke je množstvo ilustrácií vhodných pre všetky vekové kategórie.

Prečo navštíviť Lil‘ Castle a neodísť naprázdno?
Hoci sa nákupné centrá len tak hemžia rôznymi obchodmi s umením, nie všetko je naozaj umenie a nie všetko je aj vhodné. Pod všetkými dielami na našej stránke nájdete meno autora, čo značí, že je na svoju prácu hrdý a pre vás dohľadateľný. Keď si vyberiete z ponuky, detailne dozrieme na celý proces balenia, aby vám domov prišlo dielo nepoškodené a v plnej kvalite. Našimi dielami nepochybne  detskú izbu rozžiarite niečim originálnym, kvalitným, slovenským a hlavne vhodným pre deti.

Náš cieľ.
Snažíme sa robiť našu prácu poctivo, úprimne a od srdca. Veríme totiž, že len takto sa dá priniesť do vašich domácností niečo krásne, úprimné a inšpiratívne. K zdravej výchove dieťa patrí aj istá dávka fantázie, farebnosti, hier a roztomilosti. Vieme, že to nikto nezvládne lepšie, ako milujúci rodič, ale radi vám pomôžeme s našou dávkou fantázie.

Tak ŠUP do obchodu, veď tým vyriešite hneď 3 veci jednou ranou.

Kúpou našich ilustrácií investujete hneď na troch miestach:

A.) Skrášľujete svoj príbytok a z detskej izby sa môže razom stať rozprávková krajina.

B.) Pomáhate slovenským ilustrátorom a dizajnérom rásť, rozvíjať sa a svojou voľbou im dávate spätnú väzbu.

C.) Podporujete ďalší rozvoj Lil‘ Castlu – vznik nových kolekcií, nápadov a rozvoj v ďalších smeroch.

Tak čo, máte chuť prezrieť si našu ponuku?
Ak áno, stačí kliknúť SEM a razom ste v obchode.

S pozdravom, tím Lil‘ Castle.

Pridajte Komentár